11.400,00 RSD – 18.000,00 RSDРаспон цена: од 11.400,00 RSD до 18.000,00 RSD
Procenjeno vreme isporuke: 12.05.2026.
Procenjeno vreme isporuke: 12.05.2026.
Procenjeno vreme isporuke: 12.05.2026.
BESPLATNA
POŠTARINA
preko 5.000,00 RSD
BESPLATNI
UZORCI
uz svaku kupovinu
NA RATE
BEZ KAMATE
na 12 rata
LOYALTY
CLUB
Popust od 5%
Inspirisan filmom „Jedi, moli, voli“ snimanom u Indiji, predstavlja darove koje budisti prinose.
Mirisna porodica: zeleni, sandalovina
Kompleksan miris u isto vreme gurmanski, svež i začinski. Za prave poznavaoce parfema.
Vrh – smreka, kurkuma, peruvijski biber, bergamot, marakuja
Srce – pčelinji vosak, karanfilić, gardenija, tuberoza, ylang-ylang, ozon
Baza – med, mahovina, sandalovina, vanila
Prva strast Marjorie Olibere je film. Avanturista u srcu, „audio-vizuelni globtroter“, putovala je na sve četiri strane sveta: Evropa, Sjedinjene Američke Države, Srednji Istok, Jugoistočna Azija, Australija, kako bi ispričala svoje priče, podelila emocije.
A onda je poželela da dublje istraži svoju drugu strast – svet mirisa.
Film i parfemi ispunjavaju njen život sa podjednakom strašću.
Očigledno je da filmovi i mirisi kod mnogih izazivaju jake emocije. Želela je da spoji ove dve strasti stvaranjem kolekcije parfema. Inspiraciju je našla u izuzetnim filmskim lokacijama, mitskim filmovima i slavnim heroinama.
Uz pomoć talentovanih kreatora parfema, bezuslovno poštujući pravila visokog parfimerstva, povezuje osećanja koje doživljavamo dok gledamo film sa onima koje nam pruža naše čulo mirisa. Filmovi i parfemi utiču na kvalitet našeg života.
Međunarodno priznati kreatori parfema Amelie Bourgeois, Bertrand Duchaufour i Luca Maffei sarađivali su na kreiranju kolekcija LES ESSENTIELLES, LES INSOUMISES i LES MYTHIQUES. Ovi parfimeristi su izabrani zbog svoje kreativnosti i težnje da koriste samo najkvalitetnije sastojke i eterična ulja.
Rezultat je veoma originalna kolekcija parfema koja se ne može uporediti ni sa jednom drugom. Brend je predstavljen 2015.godine na Filmskom festivalu u Kanu.
U skladu sa Pravilnikom o kozmetičkim proizvodima (‘Sl.glasnik RS’, br. 60/2019) kojim se, između ostalog, uređuje način deklarisanja kozmetičkih proizvoda. Prema članu 15. Pravilnika, “Za proizvode čiji je minimalni rok trajanja duži od 30 meseci, navođenje minimalnog roka trajanja nije obavezno.
U skladu sa ovim Pravilnikom, na našim proizvodima navodimo „period nakon prvog otvaranja“ (eng.Period after opening – PAO), koji je označen simbolom otvorene teglice, sa označenim brojem meseci i/ili godina i koji označava vremenski period tokom kojeg se proizvod može koristiti bez štetnih posledica po zdravlje potrošača. Napominjemo da ova oznaka nije navedena kod proizvoda kod kojih koncept trajnosti nakon otvaranja nije relevantan, što je, takođe, u skladu sa novodonetim Pravilnikom.
Vrsta robe: Kozmetički proizvodi
Zemlja porekla: Francuska
Uvezeno iz: Francuske
Sastav: videti na pakovanju pod ingredients
Proizvođač: Maison Olibere, 243 Route d’Albi, Toulouse
Uvoznik za Srbiju: Aponi d.o.o. Bulevar Despota Stefana 116, Beograd
Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača.













Ocene
Још нема коментара.